Slaboproudé systémy

Projektujeme a instalujeme kabelové slaboproudé systémy. Velkou část našich služeb představují také interiérové a venkovní bezpečnostní a kamerové systémy, s nimiž naši zákazníci získávají dokonalý přehled o každé situaci v monitorovaném objektu i mimo něj. Logickými doplňky bezpečnostních systémů jsou elektronická požární signalizace (EPS) a evakuační rozhlas. I v těchto případech máme řešení pro každého. Můžete se spolehnout.

Kamerové systémy

V dnešní době je kamerový systém nedílnou součástí každého nově postaveného domu a každého jiného objektu mající určitou hodnotu. Jsou určeny pro hlídání jak majetku ve zmíněných objektech, tak i majetku v okolí například parkoviště atd. Ceny kamerových systémů se dostaly již na takovou úroveň, že jsou dostupné v podstatě každému. Investice do kamerových systémů se dnes vyplatí z mnoha důvodů. Denně jsme všichni svědky vykradených rozestavěných domů, parkovišť a jiných objektů. Nenechávejte instalaci kamerového systému až na dobu, kdy se něco stane.

Ideální je zkombinovat kamerový systém s detektorem pohybu (alarmem). Záznam z kamerového systému slouží k tomu, aby byl případný pachatel identifikován. Okamžitou ochranu však zajistí až alarm, který zkontaktuje policii nebo Vás informuje jiným způsobem, že se něco děje.

WKG Security & IT communication zajišťuje instalaci interiérových i venkovních kamerových systému všech typů.